شبکه اختصاصی مجازی (VPN)

امکان برقراری ارتباطی امن و رمز گذاری شده میان بخش های مختلف سازمان

شبکه اختصاصی مجازی (VPN)

امروزه، بسیاری از سازمان‌ها و موسسه‌های بزرگ اقتصادی، علاوه بر فعالیت‌های محلی، تجارت خود را در مناطقی بزرگ و یا حتی جهانی دنبال می‌کنند و این مسیر برای بسیاری دیگر در حال گسترش است. بزرگترین دغدغه‏ این موسسه‌ها تبادل اطلاعات و ارتباطی امن و سریع میان تمامی دفاتر و شعب است. راهکار شبکه مجازی اختصاصی (VPN) فناپ تلکام، راهی امن با هزینه‌‏ای مقرون به‌صرفه است که تلاش می‏‌کند نیازمندی‌های موسسه‌‏ها و سازمان‌‏های بزرگ را از مسیری امن و قابل هدایت برطرف کند. ما با تکیه بر امکانات و تجهیزات متنوع می‏‌توانیم شبکه اختصاصی مجازی را برای پشتیبانی از تمامی بخش‌های سازمان و حفاظت از اطلاعات خصوصی شما طراحی کنیم. ما براساس تجربه‏ طولانی مدت در خدمات بانکی و بیمه‌‏ای و همچنین اتصال به شبکه‌‏ای از دانش و تجهیزات شرکای تجاریمان، می‌دانیم چگونه سازمان‌‏ها و موسسات، نیازمند داشتن بستری امن برای انتقال داده‌ها و اطلاعاتشان با بالاترین سطح کیفیت هستند. پس در این مسیر، قابلیت‌های منحصر به فردی را برای طراحی و راه‌اندازی این شبکه‌ها در جهت بالابردن بهره‌وری سازمانی شما بر بسترهای گوناگون داریم. ما می‌توانیم این شبکه‌ها را با قابلیت‌های گوناگونِ دسترسی و مدیریت مخصوص هر سازمانی طراحی کنیم و با پشتیبانی 24 ساعته ارتباط یکپارچه شما را در شبکه‌ای قابل توسعه و فراگیر پشتیبانی کنیم. - برقراری ارتباط امن و مطمئن بین شعب و دفاتر سازمان‌ها. - شبکه‌هایی که نیازمند ارتباط پایدار و با دسترسی بالا هستند. - شبکه‌هایی که نیازمند راه‌اندازی و جابه‌جایی سریع هستند. - شبکه‌هایی که پراکندگی جغرافیایی گسترده در سراسر کشور دارند. - سازمان‌هایی که برای ارتباطات خود، نیاز به مانیتورینگ و پشتیبانی 24 ساعته دارند.

ارتباطی امن و رمزگذاری‌شده

کارایی و بهره‌وری سازمانی را از طریق دسترسی به شبکه‌های اختصاصی به همکاران و نیروی کارتان افزایش دهید

چرا فناپ تلکام

ما با کارنامه‌ای در حال گسترش، راهکارها و راه‌حل های مدرن و فناورانه‌ای را جهت حفظ بازار و ارتقای کسب و کار و همین طور حفظ ارتباط با شما ارایه می‌دهیم.

فناپ تلکام بهعنوان یکی از شرکت‏‌های زیرمجموعه گروه فناپ، تمامی نیازمندی‌‏ها و پیچیدگی‌‏های تجارت شما را می‌شناسد. ما در گروه فناپ به‌عنوان برترین و بزرگترین شرکت در حوزه ICT، تجربیات ارزشمندی در زمینه نوشتن نرم‌‏افزارهای بانکی، بیمه‌ای، و ارایه راهکارهای مالی و اداری دارا هستیم. امروزه تعداد زیادی از بانک‌ها و سازمان‌های بزرگ دولتی و شهرداری‏‌های ایران در حال استفاده از محصولات فناپ هستند.

با این تجربه، امروز ما در کنار شرکای توانمندمان موفق شدیم زیرساخت‏‌های بسیار منحصر به فردی را فراهم کنیم. 100 دکل و پاپسایت مستقر در تهران به‌عنوان بیشترین تعداد دکل‏‌ها و پاپ‌‏سایت‌‏ها، آغاز مسیر نصب دکل‏‌ها و پاپ‌‏سایت‌‏های کشوری و همچنین بیش از 1000 سازمان و شرکت بزرگ به‌عنوان مشتری، ما را در ارایه راهکارهای قابل اطمینان در راه حفظ مشتریان و گسترش بازار شما یاری می‌کند.

مشورت با ما

1567
پشتیبانی 24/7

ما با پشتیبانی 24 ساعته و مستمر می‌کوشیم در هر زمان از شبانه‌روز، ارتباط شما را به‌صورت پایدار و مطمئن حفظ کنیم.

شرکت توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ تلکام) دارای پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) به شماره 19-94-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی