داستان ما

فناپ تلکام در ابتدای راه، با اخذ مجوز ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت FCP از تجمیع بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شرکت‌های حوزه‌ اینترنت در ایران شکل گرفته است.

فناپ‌تلکام کنسرسیومی حاصلِ از مشارکت هفت شرکت معتبر در زمینه خدمات اینترنت است. شرکت‏‌هایی که از ابتدای ورود اینترنت به ایران در کنار شما بوده‌اند و وسیله‌های ارتباطی فراگیر و گسترده‌ای را در سراسر ایران راه‌اندازی کرده‌اند. این شرکت‌ها تجربیات ثابت شده و مسلمی در ایجاد شبکه‌های ارتباطی بر بسترهای متفاوت و نوآوارانه را در کارنامه خود دارند.

در نتیجه، ما امروز امکاناتی در اختیار داریم که ارتباط پایدار و امن شما را به شبکه جهانی اینترنت و همین طور با سازمان‌ها و شرکت‌ها تضمین می‌کند. فناپ‌تلکام، امروز از محل این تجمیع، 100 دکل و پاپ‌سایت در سراسر تهران در اختیار دارد و در ادامه این مسیر، نصب و راه‌اندازی دکل‌های بیشتری را در بسیاری از استان‌های کشور آغاز کرده است.

معرفی فناپ تلکام

هم‌اکنون حدود 1000 سازمان بزرگ و کسب‌وکارهای معتبر ایران در حال استفاده از خدمات ارتباطی ما هستند که از ارتباطی فراگیر و سریع بهره‌مندند.

معتقدیم خدمات ما در ایجاد فرصت‌های جدید، افزایش سطح رفاه زندگی و حتی رشد و ترقی جامعه مدنی موثر است. ما امیدواریم با افزایش مناطق تحت پوشش خود در سراسر ایران، این فرصت به‌صورت یکسان برای همه فراهم شود. از همین رو، امروز در حال مذاکره و عقد قراردادهای راه‌اندازی زیرساخت‌ها و شبکه‌های ارتباطی رادیویی و فیبر در شهرهای مختلف ایران هستیم.

در اعلامیه اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی آماده است: دسترسی ارزان به شبکه‌های فیبر نوری، کابلی، بی‌سیم و ماهواره‌ها می‌‏تواند خلاقیت، ابتکار و اشتغال‌زایی محلی و نیز اجتماعات محلی را تقویت کند و در عین حال بهره‏‌وری را بهبود بخشد و در یک کلام «کسب ارزش بیشتر از منابع کمتر» را تحقق بخشد. این بخشی از تصویری است که ما از آینده محصولاتمان ساخته‌ایم و امروز به خلق ارزشی پایدار برای خدمات‌رسانی بیشتر می‌اندیشیم.

محصولات و خدمات

هلدینگ فناپ