اینترنت اختصاصی برج ها و مجتمع های مسکونی

ترکیبی کاربردی از خدمات ارتباطی و سرویس های ارزش افزوده

اینترنت اختصاصی برج ها و مجتمع های مسکونی

برج‏های تجاری و مسکونی ممکن است به دلائل گوناگون، به شکل‏های معمول امکان دریافت اینترنت پر سرعت را ندارند. راهکار اینترنت پرسرعت ویژه برج های فناپ تلکام راهکاری امن، سریع و بسیار ساده‏ای است که طی آن پهنای باند اینترنت توسط لینک‏های بیسیم تا مجتمع تامین می‏گردد و سپس اینترنت پرسرعت و با پهنای بالا، میان تمامی اعضا و ساکنین تقسیم می‏گردد. مجتمع‏ها در این روش، دیگر نیازی به تامین اینترنت از طریق مخابرات ندارند و همزمان هیچ محدودیتی در استفاده و تعداد کاربر نیز وجود ندارد. راهکار اختصاصی ویژه مجتمع‏ها به دلیل داشتن قابلیت ارزش افزوده مانند استفاده و استقرار (IPTV)، امکان راه اندازی سایت ویژه مجتمع و تعریف تمامی خدمات و مشارکت‏های اعضا در امور ساختمان، امکان رای گیری، دروبین‏های مداربسته، قابلیت راه‏اندازی سیستم‏های پرداخت و.... در خلق مفهوم شهروند و ساختمان هوشمند نقشی اساسی را بازی می‏کند.

ترکیبی کاربردی از خدمات ارتباطی و سرویس های ارزش افزوده

راهکار اختصاصی ویژه مجتمع‏ها به دلیل داشتن قابلیت ارزش افزوده مانند استفاده و استقرار (IPTV)، امکان راه اندازی سایت ویژه مجتمع و تعریف تمامی خدمات و مشارکت‏های اعضا در امور ساختمان، امکان رای گیری، دروبین‏های مداربسته، قابلیت راه‏اندازی سیستم‏های پرداخت و.... در خلق مفهوم شهروند و ساختمان هوشمند نقشی اساسی را بازی می‏کند.

چرا فناپ تلکام

ما با کارنامه‌ای در حال گسترش، راهکارها و راه‌حل های مدرن و فناورانه‌ای را جهت حفظ بازار و ارتقای کسب و کار و همین طور حفظ ارتباط با شما ارایه می‌دهیم.

فناپ تلکام بهعنوان یکی از شرکت‏‌های زیرمجموعه گروه فناپ، تمامی نیازمندی‌‏ها و پیچیدگی‌‏های تجارت شما را می‌شناسد. ما در گروه فناپ به‌عنوان برترین و بزرگترین شرکت در حوزه ICT، تجربیات ارزشمندی در زمینه نوشتن نرم‌‏افزارهای بانکی، بیمه‌ای، و ارایه راهکارهای مالی و اداری دارا هستیم. امروزه تعداد زیادی از بانک‌ها و سازمان‌های بزرگ دولتی و شهرداری‏‌های ایران در حال استفاده از محصولات فناپ هستند.

با این تجربه، امروز ما در کنار شرکای توانمندمان موفق شدیم زیرساخت‏‌های بسیار منحصر به فردی را فراهم کنیم. 100 دکل و پاپسایت مستقر در تهران به‌عنوان بیشترین تعداد دکل‏‌ها و پاپ‌‏سایت‌‏ها، آغاز مسیر نصب دکل‏‌ها و پاپ‌‏سایت‌‏های کشوری و همچنین بیش از 1000 سازمان و شرکت بزرگ به‌عنوان مشتری، ما را در ارایه راهکارهای قابل اطمینان در راه حفظ مشتریان و گسترش بازار شما یاری می‌کند.

مشورت با ما

1567
پشتیبانی 24/7

ما با پشتیبانی 24 ساعته و مستمر می‌کوشیم در هر زمان از شبانه‌روز، ارتباط شما را به‌صورت پایدار و مطمئن حفظ کنیم.

شرکت توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ تلکام) دارای پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) به شماره 19-94-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی