خدمات ارتباطی شهرک‌های صنعتی و مسکونی

ترکیبی از کاربردی ترین محصولات فناپ تلکام

خدمات ارتباطی شهرک‌های صنعتی و مسکونی

شهرک‌های مسکونی و صنعتی به‌عنوان اصلی‌ترین مکان‌های سکونت و تجارت شهروندان، احتمالا یکی از مهمترین ارکان شهری است. امروز داشتن اینترنت پرسرعت و ارتباط فراگیر، یکی از مهمترین ارکان تجارت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی است. این راهکار ترکیبی است از برخی محصولات فناپ تلکام که برای ارتقا و افزایش بهره‏‌وری این بخش‌‏ها در پیکره بزرگ شهر، راه‌حلی جامع ارایه می‌دهد. ما نیازمندی‌‏ها و دغدغه‌‏های این دو بخش را با ترکیبی از محصولات تلفن ثابت (VOIP)، فکس سرور و اینترنت پرسرعت بر بسترهای گوناگون مانند فیبر، پاسخ می‌دهیم و زیرساختی را فراهم می‌‏کنیم تا این بخش‏‌ها ارتباطی سریع و امن را با دیگر بخش‏‌ها و فضای جهانی اینترنت تجربه کنند. قابلیت تعریف سرویس‌های گوناگونی مانند تلویزیون‌های اینترنتی (IPTV) نیز از طریق راه‌حل‏‌های اختصاصی شرکت فناپ در این راهکار وجود دارد.

ارتباطی کاربردی و مقرون به صرفه

بدون نیاز به نزدیکی به مرکز مخابرات و با استفاده بهینه از تمامی ظرفیت؛ همیشه در دسترس

چرا فناپ تلکام

ما با کارنامه‌ای در حال گسترش، راهکارها و راه‌حل های مدرن و فناورانه‌ای را جهت حفظ بازار و ارتقای کسب و کار و همین طور حفظ ارتباط با شما ارایه می‌دهیم.

فناپ تلکام بهعنوان یکی از شرکت‏‌های زیرمجموعه گروه فناپ، تمامی نیازمندی‌‏ها و پیچیدگی‌‏های تجارت شما را می‌شناسد. ما در گروه فناپ به‌عنوان برترین و بزرگترین شرکت در حوزه ICT، تجربیات ارزشمندی در زمینه نوشتن نرم‌‏افزارهای بانکی، بیمه‌ای، و ارایه راهکارهای مالی و اداری دارا هستیم. امروزه تعداد زیادی از بانک‌ها و سازمان‌های بزرگ دولتی و شهرداری‏‌های ایران در حال استفاده از محصولات فناپ هستند.

با این تجربه، امروز ما در کنار شرکای توانمندمان موفق شدیم زیرساخت‏‌های بسیار منحصر به فردی را فراهم کنیم. 100 دکل و پاپسایت مستقر در تهران به‌عنوان بیشترین تعداد دکل‏‌ها و پاپ‌‏سایت‌‏ها، آغاز مسیر نصب دکل‏‌ها و پاپ‌‏سایت‌‏های کشوری و همچنین بیش از 1000 سازمان و شرکت بزرگ به‌عنوان مشتری، ما را در ارایه راهکارهای قابل اطمینان در راه حفظ مشتریان و گسترش بازار شما یاری می‌کند.

مشورت با ما

1567
پشتیبانی 24/7

ما با پشتیبانی 24 ساعته و مستمر می‌کوشیم در هر زمان از شبانه‌روز، ارتباط شما را به‌صورت پایدار و مطمئن حفظ کنیم.

شرکت توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ تلکام) دارای پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) به شماره 19-94-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی