مشاوره و اجرای شبکه‌های رادیویی و فیبر

طراحی و اجرای مطمئن و تخصصی همراه با دسترسی به تمامی خدمات و سرویس‌ها

مشاوره و اجرای شبکه های رادیویی و فیبر

هیچ ارگان و پیکره هوشمندی را نمی توان بدون داشتن زیرساخت‌های اینترنت تصور کرد. رشد و توسعه اینترنت در شهرها، رشدی همزمان با مفهوم «شهر هوشمند» دارد. بلوغ هر شهر هوشمندی به ایجاد و گسترش زیرساخت‏‌های اینترنتی آن شهر وابسته است. با داشتن زیر ساختی مطمئن و به‌روز تمامی شهروندان، سازمان‌ها و کسب‌وکارها از ارتباطی سریع و یکسان بهره‌مند می‌شوند. «فناپ‌تلکام» به عنوان یکی از بزرگترین دارندگان مجوز FCP و همچنین یکی از اعضای هولدینگ فناپ سابقه‌‏ای طولانی در ایجاد و راه اندازی زیر ساخت‏های گوناگون در شهرهای ایران دارد و در این مسیر، اکنون اقدام به سرمایه گذاری، طراحی و اجرای شبکه‏های ارتباطات رادیویی و فیبر در شهرهای مختلف ایران کرده است. ما فناوری‏‌ها و دانشی را در اختیار داریم که بواسطه آن می‌توانیم علاوه بر راه‌‏اندازی و اجرای این شبکه‏‌ها بخش زیادی از طراحی و راه‏‌اندازی همزمان سرویس‌های قابل دسترسی بر روی آن‏ها را نیز عملیاتی و اجرا کنیم. هم اکنون فناپ تلکام در چند شهر بزرگ ایران درحال عقد قرارداد و یا اجرای شبکه‏‌های بزرگ فیبر نوری است.

ارتقای فرهنگ شهروندی و سطح خدمات شهری با ارتباطی یکپارچه

ارتقای سطح دسترسی شهروندان و سازمان‌ها، افزایش و بهبود سطح خدمات شهری و ارائه سرویس‌های نوآورانه به تمامی اقشار

چرا فناپ تلکام

ما با کارنامه‌ای در حال گسترش، راهکارها و راه‌حل های مدرن و فناورانه‌ای را جهت حفظ بازار و ارتقای کسب و کار و همین طور حفظ ارتباط با شما ارایه می‌دهیم.

فناپ تلکام بهعنوان یکی از شرکت‏‌های زیرمجموعه گروه فناپ، تمامی نیازمندی‌‏ها و پیچیدگی‌‏های تجارت شما را می‌شناسد. ما در گروه فناپ به‌عنوان برترین و بزرگترین شرکت در حوزه ICT، تجربیات ارزشمندی در زمینه نوشتن نرم‌‏افزارهای بانکی، بیمه‌ای، و ارایه راهکارهای مالی و اداری دارا هستیم. امروزه تعداد زیادی از بانک‌ها و سازمان‌های بزرگ دولتی و شهرداری‏‌های ایران در حال استفاده از محصولات فناپ هستند.

با این تجربه، امروز ما در کنار شرکای توانمندمان موفق شدیم زیرساخت‏‌های بسیار منحصر به فردی را فراهم کنیم. 100 دکل و پاپسایت مستقر در تهران به‌عنوان بیشترین تعداد دکل‏‌ها و پاپ‌‏سایت‌‏ها، آغاز مسیر نصب دکل‏‌ها و پاپ‌‏سایت‌‏های کشوری و همچنین بیش از 1000 سازمان و شرکت بزرگ به‌عنوان مشتری، ما را در ارایه راهکارهای قابل اطمینان در راه حفظ مشتریان و گسترش بازار شما یاری می‌کند.

مشورت با ما

1567
پشتیبانی 24/7

ما با پشتیبانی 24 ساعته و مستمر می‌کوشیم در هر زمان از شبانه‌روز، ارتباط شما را به‌صورت پایدار و مطمئن حفظ کنیم.

شرکت توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ تلکام) دارای پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) به شماره 19-94-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی